אינסטלטור בכוכב יאיר - אאא אינסטלטור

אינסטלטור בכוכב יאיר

אחד היישובים שאיכות החיים בו היא גבוהה הינו כוכב יאיר. כאשר ישנה בעיה במערכת האינסטלציה, התושבים ביישוב, אינם דוחים אותה, כי אם מטפלים בה מיד, באמצעות אינסטלטור בכוכב יאיר. גם אם נתקעתם עם סתימה בכיור, פיצוץ בצנרת, דליפה או סוגים שונים של תקלות במערכת הביוב או האינסטלציה, תמיד יהיה אינסטלטור זמין, אשר יוכל להגיע ולפתור במהרה את התקלה. במידה ואתם חשים בריח רע מאזור הביוב, כדאי כי תחפשו חברת אינסטלציה, המחזיקה במשאית הנקראת ביובית, היות ורק באמצעות משאית זו, ניתן לרוקן את הביוב, לשחרר את הסתימה ולשטוף באמצעות לחץ חזק של מים את צנרת הביוב, כך שהנוזלים יעברו בצינורות ללא תקלה ובחופשיות.
מפגע תברואתי, כגון ביוב העולה על גדותיו, נחשב כמפגע תברואתי ולכן, יש לטפל בבעיה ללא דיחוי. מדובר על שקט שלכם לאורך הרבה זמן. באותה ההזדמנות, תוכלו לברר מה מצב הצנרת, אם במידה וחדרו בה שורשי עצים ואם יש סכנה למערכת הביוב. תמיד כדאי להזמין אפילו אחת לשנה, אינסטלטור בכוכב יאיר, כך שיבדוק את המערכת ואתם תהיו מודעים יותר למצב כי במידה ויש צורך בתיקון אפילו אם לא הייתה לכם בעיה, זו ההזדמנות לטפל בה.

בעיות האינסטלציה קורות ללא התראה מוקדמת
אלה הם לצערנו חוקי מרפי ולכן, כדאי תמיד, כי יהיה לכם טלפון וכתובת של אינסטלטור בכוכב יאיר, אשר יהיה זמין 24 שעות ביממה, במשך כל ימות השבוע. כדאי לשים לב תמיד, אם יש משהו חריג במים שלכם, כגון חשבון מים גבוה, רטיבות לחץ נמוך של מים בברזים וכדומה. במקרה זה, לאחר בדיקה שתתבקשו לעשות מהאינסטלטור, תוכלו לקרוא לו, וזאת, כאשר אתם יודעים בוודאות, כי ישנה בעיה של נזילה סמויה בביתכם.
אם יש לכם בית פרטי עם מרתף, אתם תזדקקו למשאבה טבולה, אם במרתף יש מערכת אינסטלציה כגון יחידת דיור נוספת לבן או שאתם משכירים יחידה ויש להפעיל את מערכת האינסטלציה כתקנה. אינסטלטור בכוכב יאיר, יביא עמו משאבה טבולה, יתקין אותה וכן, יעניק אחריות על פי המקובל. יש להישמע להוראותיו של האינסטלטור, בדבר טיפול נכון וניקוי של המשאבה הטבולה.

החלפת הצנרת הישנה בחדשה- מדוע זה כה חשוב?
עשנן תופעות רבות, המעידות על עייפות החומר של הצנרת הישנה. בית דורש תחזוקה מתמדת, בכדי לשמור על ערכו. רוב בעיות חוזרות של מערכת האינסטלציה, נובעות מצנרת ישנה שקיימת הרבה שנים. בדיקה קבועה של הצנרת, ע"י אינסטלטור בכוכב יאיר עשויה לחסוך לכם אלפי שקלים. כדאי תמיד לאחר שני עשורים שאתם יודעים כי זה גילה של מערכת האינסטלציה, להחליף את הצנרת לאחת שהיא יותר משוכללת, כלומר שעשויה מפלסטיק מיוחד על פי התקן החדש הוצאה חד פעמית זו, תחסוך לכם הוצאות חוזרות על תיקון מערכת האינסטלציה ויהיה לכם שקט של שנים רבות.