אינסטלטור ברמלה - אאא אינסטלטור

אינסטלטור ברמלה

רמלה, הינה עיר במרכז הארץ, היא מונה 70,000 תושבים. מסביב לעיר, יש יישובים בהם ישנם בתים פרטיים. אינסטלטור ברמלה, מעניק שירות רחב גם לאזורים הסמוכים. ברמלה ישנה בנייה שהיא ישנה יותר, מה שגורם להרבה בעיות באינסטלציה. חידוש של צנרת האינסטלציה והביוב בבנייני המגורים הישנים, יתרום הרבה להקלה בתפקוד ואורח חיים תקין של כל משפחה בבנייני המגורים השונים בעיר. גם לחץ מים גבוה יותר יורגש בבניינים הנמצאים בעיר. לא פעם אנשים יעידו כי ראו מים עכורים בכוסות המים שלהם, מה שמעיד על סכנת בריאות בגלל התיישנותה של מערכת הצנרת.
כאשר ישנו תיקון כולל ודחוף בבנייני המגורים ברמלה, יש לדעת כי התשלום יילקח מכל דייר בנפרד. מדובר על סכום גבוה של הקמת תשתית חדשה. עיריית רמלה, אינה אחראית על קלקולים במערכת האינסטלציה בבנייני המגורים, כך שההוצאה חלה על הדיירים של הבניינים המשותפים בעיר, לגבי תשלום לבעל מקצוע כמו אינסטלטור ברמלה. לפעמים כתמים של עובש בתקרה של דירה בבניין מגורים, עשויה לנבוע מנזילה בצנרת של השכן מעל, שכן זה, יצטרך לתקן את הנזילה ואת הנזק שנגרם לדירה מתחתיו על פי החוק.

תפקיד ועד הבית בתקינות מערכת האינסטלציה

לא פעם, דיירים של בניין משותף , מתכנסים לישיבה שארגן וועד הבית. על כל סדר של דיון, יוזכר השימוש הנכון עם מערכת האינסטלציה, כל שהדיירים, לא יצטרכו לשלם בכל פעם על שירותיו של אינסטלטור ברמלה. שימוש נכון כגון הצבת פח אשפה ליד השירותים, יפתור בעיות רבות. מדובר על זריקה של מגבונים לחים, תחבושות היגייניות ועוד מוצרים שהם האויב מספר אחת של מערכת הביוב. לפעמים אנו עדים לכך, כי גם מערכות חדשות של ביוב סובלות מסתימות וזה כבר לא עניין של מערכת חדשה או ישנה, כי אם ההתנהלות הלא נכונה של אנשים עם מערכת הביוב.
אם הרגשתם שבחודש שעבר ובחודש הזה, יש שינוי משמעותי בסכום של חשבון המים שלכם, משמע – יש לכם דליפה רצינית וסמויה של אחד הצינורות. דבר זה, מחייב את התערבותו של אינסטלטור ברמלה כך שיגיע עם ציוד חדיש, כגון מצלמה טרמית שתוכל לדעת בבירור, מהיכן הדליפה והיכן ממוקם אותו צינור דולף שיש להחליפו מיד בחדש.

לא כל תקלה מחייבת קריאה בשעות לא מקובלות של אינסטלטור
זה אמנם נכון שישנם אינסטלטורים שעובדים 24 שעות. גם בעיר רמלה יש אינסטלטור ברמלה העובד בשעות לא מקובלות. יש לדעת כי קריאה כזאת של אינסטלטור מעלה את המחיר בכפול, כך שמדובר רק על מקרי חירום. אם מדובר בדליפה, כדאי לסגור את הברז הראשי של המים ואז לחכות לבוקר. בדרך זו, תוכלו לחסוך כסף רב. מה שחשוב כי בתקלות באינסטלציה, אסור להיכנס ללחץ ולהתנהג בתבונה. מקרים כאלה, עשויים לקרוץ. לאינסטלטורים שהם אינם אמינים ולנצל את מצבכם בסכומים גבוהים בהרבה מן המקובל בשוק.